Культурний простір Кобзар - ініціатива Амбасcадорів Harmony Ukrainian DAO

Я відкриваю цей топік для знайомства української та міжнародної спільноти з роботою Амбассадорів Harmony Ukrainian DAO. Так, ми продовжуємо співпрацювати. Всі хто бажає продовжити співпрацю в рамках Harmony Ukrainian DAO - Welcome!

Культурний простір Кобзар занаходиться в Київі і по всьому світу. Географічно наш офіс в КиЇві, а члени нашої спільноти і співробітники розбросані по разних містах та країнах. Це не заважає нам співпрацювати і проводити культурні заклади. Ми навіть вийшли на самоокупність, без всяких DAO і хейтерів. Але нам дуже допоміг досвід створення Harmony Ukrainian DAO.

Тому я хочу наголосити, всі хто хоче працювати - завжди працюють! Гранти та допомога проектів тільки прискорює розвиток. А скамери та грантоїди теж працюють, але їх роботу не видно і не чути.

Дізнайтесь більше про нашу ініціативу, про наші кроки до самоокупності, та про наші послуги.

На даний час ми не використовуємо крипту (ну майже не використовуємо) в нашій роботі, але ми відкриті до діалогу. Так як і раніше нас цікавлять люди, які мають досвід торгівлею NFT та своє комьюніті. Нас цікавить продаж (покупці) творів сучасного українського мистецтва. Нас цікавлять люди які зацікавлені в створенні онлайн закладів. Нас цікавить діалог з командою Harmony для продовження співпраці!

10 Likes

Виглядає цікаво
Але правильно писати “Києві”, а не “КиЇві”
Зазвичай я не помилки взагалі не звертаю увагу, просто це те, що дуже кидається в очі

7 Likes

Якщо у тебе є бажання, приєднуйся до нас і створюй разом з нами описи книг, картин та графіки. Зараз хлопці в києвському офісі розбирають графіку, потрібно багато описів в рубрику “графіка”. Як я бачу, ти гарно володієш українською мовою, це супер.

10 Likes

Дякую @Cryptotexty, моя українська мова нажаль не ідеальна, але я працюю над її вдосконаленням.

Тим часом, я взяла на себе ініціативу розвивати канали Культурного простору Kobzar в pinterest і tumblr. Все гарно у мене, але я не розумію як долучати підписників в ці соцмережі, тому є проблемки.

Якщо хтось читає це повідомлення, будьласка долучайтеся до нас в цих соціальних мережах, підписуйтесь на наші медіа-канали. В них ми описуємо рідкісні книги, наприклад опис книги “Повний збірник творів Т.Г.Шевченка”, 1914 рік.

Деякі спитають, а навіщо це Harmony? Я можу відповісти. Культура - це мова дипломатіі. Завдяки книжкам та живопису ми заходимо в такі кабінети, що багато людей навіть уявити не можуть. А ще примітиви типа nft будемо робити і заносити наш електроний архів в блокчейн. І ще багато чього можна робити, час від часу я , або хтось з нашої команди, буду звітувати тут. Якщо це буде доцільно. Приєднуйтесь до нас!

10 Likes

@BitMet дякую за пропозицію, на жаль часу немає і можливості що так приєднатись. Але якщо у Вас простір відкритий, тобто там можна зайти кави випити (як то коворкінг, чи мистецький простір), то можу якось зайти
Чи це більше віртуальний простір?

@baraeva Колись в Pinterest i Tumblr були акаунти, але вже давно не користуюсь. Мені здається, в Україні зараз Фейсбук та Інстаграм для того найбільше підходить, може варто там більше розвиватись?

Згодний з тим що Культура - це мова дипломатії, і з цим абзацом. Підтримую! Якщо раптом співпраця з Harmony не буде відповідати очікуваним результатам, то зверність раджу звернути увагу й на інші блокчейни

10 Likes

Привіт. Звичайно можемо зустрітися, нарешті познайомимося.

Буде дуже приємно. Зараз ми працюємо віддалено (сайт Кобзар дистанційно працює) і в офісі, в Києві це Харківське шосе, 19. Але краще домовитись про час зустрічі. Час зараз складний, то світла немає, то ще щось, сам все розумієш. Я тобі в приватні повідомлення свій телеграм скину.

Поки що з Harmony все ясно :grinning: Особисто я від цього проекту нічього не отримав і нічього не чекаю (говорю тільки за себе, про @BitMet і @baraeva та інших амбассадорів не знаю). Але час витрачено на створення українського локалу і комьюніті Harmony, чому б не спробувати.

Будемо на зв’язку

9 Likes

Привіт друзі. Я бачу що в цій темі у нас не дуже двіжуха, але перегляди нашої теми регулярні. Це дуже гарно. Пам’ятаєте такий термін “баунті кампанія”? Цей олдскульний термін означає раздачу чьогось від крипто-проєкту (наприклад токенів) в обмін на соціальну активність спільноти.

Я в свій час дуже полюбляла ці кампанії, а пізніше полюбила їх ще більше, тому що почала їх проводити як баунті менеджер в декількох проектах. Але ті часи вже у минулому, зараз нові реалії, та нові виклики.

Друзі, мені потрібна ваша допомога. Зараз починається крипто-зимка, але це нікого не лякає після тих жахів, які зараз в Україні. Я хочу зрозуміти, хто з Амбассадорів Harmony Ukrainian DAO з нами на цей час. З багатьма з вас у мене зв’язок тільки через цей форум. Тому я прошу вас відгукнутися на мою пропозицію.

Ідея в наступному. Я вас прошу перейти на сайт kobzar.in.ua, вибрати будь-яку статтю (звичайно котра вам сподобається), та написати в цій гілці форуму або цитату з посиланням на обрану статтю, або декілька слів, чому ви обрали саме цю статтю.

Наприклад:

Мені сподобався огляд “Домашня бібліотека та створення колекції книг одного автора”. Тепер я розумію з чього мені починати для створення своєї домашньої бібліотеки. Дякую Кобзар!

Завдання на справді дуже просте:

  • обрати статтю на сайті культурного простору Кобзар
  • прокоментувати цю статтю в цій гілці форуму
  • додати в коментар посилання на обрану статтю

Єдине про що я прошу, будьласка не дублюйте статті.

А про нагороду я нічього не скажу зараз. Ціль цієї ініціативи - виявити активних членів української спільноти, та Амбассадорів з нашої української спільноти Harmony Ukrainian DAO, які готові в подальшому розвивати Harmony Ukrainian DAO і культурний простір Кобзар.

Долучитися до нашої спільної справи може кожен охочий!

Звичайно треба встановити кінцевий термін цієї задачі - 15.11.2022 рік. Я вважаю, що цього часу достатньо щоб прокинутися, зайти на цей форум, прочитати цей текст, та виконати (або не виконати) моє прохання :wink:

10 Likes

Привіт. Підтримую ініціативу. Журнал Life. Эрнест Хэмингуэй. Старик и море. 1.9.1952.
Дякую Кобзар

Журнал Life напечатал отрывок из книги «Старик и море» в сентябрьском номере 1952 года. Пять миллионов экземпляров журнала были распроданы за два дня.

8 Likes

Привіт, я теж в темі. Книжка “Доктор Живаго” Борис Пастернак. Доречі саме за цей роман Пастернак отримав Нобелевьку премію з літератури 23 жовтня 1958 року. Дякую Кобзар!

8 Likes

Цікавий квест)) Всім привіт! А мені сподобалась картина “Любовное послание”. Я не дуже книжки паперові полюбляю, та і старовину теж не дуже. Картина цікава, нажаль поки що на сайті небагато картин.

8 Likes

Привіт, а що це за двіжуха в harmony? Я пропустив щось важливе? Приєднуюсь до флешмобу.

Вивіз картин за межі України, дозвіл

Гарна справа, художників в Україні багато, а ринок збуту гарний в США та Канаді.

9 Likes

Привіт. Немає тут двіжухи, ти ж сам все побачив :grinning: Але мені цікаво, хто з активістів Harmony Ukrainian DAO і з української спільноти готовий співпрацювати. Тому що справ у нас багато, а виконавців треба по крихтах збирати. Тут було 10-15 прихильників створення ДАО, на інших майданчиках збираємо теж людей. Важливо розуміти хто де і як реагуює на наші заклики. А поки що маємо унилу картину, я не дуже сподіваюсь на цей форум, але треба з ним попрацювати :wink:

9 Likes

Дуже круто, я обрала для участі в флешмобі Альбом “Из украинской старины”. Самокиш и Васильковский, дуже сподобались картинки і опис.

9 Likes

Всім привіт, пропоную підвести перші висновки цієї ініціативи 1.11.2022 року.

Я вважаю, що ця спільнота зараз зовсім не активна і дискредитувала себе. В Harmony зараз мало людей залишилось після проблеми з вкраденими грошима і відмови команди Harmony компенсувати збитки. Проект Harmony технічно скамонувся на мій погляд. Але Harmony Ukrainian DAO до цього не має ніякого відношення. Ми в цьому проекті не отримали нічього, окрім токсичного спілкування з російськім (нажаль і українці там теж були) ONERUDAO. Це моя особиста думка і моє особисте відношення до виходців з ONERUDAO. Це скамери і крапка, таких я бачив багато, і відверно про це пишу.

Але ініціативу @baraeva підтримую, тому що Harmony Ukrainian DAO - це спільнота українців, яка самоорганізувалася в тоді ще перспективному (як я вважав) блокчейн проекті.

Я обрав огляд книги “Продажные женщины. Проституция. Картины публичного разврата”. 1870 год. Сподобалась ця книга, хочу її купити :grinning:

9 Likes

Дякую @BitMet. як завжди ти все розумно говориш. Але не переймайся, ти ж бачиш, флешмоб дає свій результат, ми знову всі разом робимо справу. Наступним кроком будуть ще завдання, корисні для української спільноти і для культурного простору.

частково згодна, перші висновки можна зробити 1 листопада, але флешмоб продовжиться до 15.11, мабудь нові завдання добавимо, хто захочє бути з нами, ми завжди раді.

8 Likes

Всім привіт, найближчим часом, через декілька днів, ми почнемо займатись наповненням рубрик графіка і сучасне мистецтво, в нашому києвькому офісі зараз йде обробка матеріалів для постінгу.

Буде багато цікавих материалів. Хто має можливість допомогти, звертайтесь до мене, буду вам дуже вдячний.

Можливо хтось з комьюніті має досвід торгівлі сучасним мистецтвом на закордонних аукціонах та має на них аккаунти. Зв’яжіться зі мною, є пропозиція як заробити гроші. Цікавлять як США, так і країни Азії (Вьетнам, Індія, Індонезія і т.д), Африка цікава теж.

9 Likes

Мені подобається документ “Третій Універсал Украінської Центральної Ради. 7.11.1917”. Я вважаю що таких документів потрібно публікувати як омого більше, тому що це історія України. Але головну фотку до опису цього документу на сайті треба змінити, вихлядає пошло і якось дешево.

9 Likes

Всім привіт. Сьогодні 1.11.2022 року, настав час підбити проміжні підсумки моєї ініціативи. Я дуже щаслива, дякую всім активістам Harmony Ukrainian DAO, у нас маленьке, але дружне ком’юніті в блокчейн проекті Harmony!

Мені приємно усвідомлювати, що основи децентралізованого прийняття рішень та розроблена нами бізнес-модель DAO починають працювати в Культурному просторі Kobzar. Тому я хочу подякувати нашим амбасадорам не лише словом, а й справою.

Я обіцяла розіслати NFT усім першим амбасадорам Harmony Ukrainian DAO. Усі з амбасадорів, які взяли участь у флешмобі, заслуговують на особливу нагороду. Сьогодні я виконую свою обіцянку. Але замість NFT на блокчейні нікому не цікавого проекту, ми вигадали дещо набагато цікавіше.

Культурний простір Kobzar співпрацює із відомими українськими художниками. Один із них, український живописець та мистецтвознавець, заслужений художник України – Вадим Михальчук.

Вадим дуже затребуваний та модний український художник. Серія його картин “Веселі картинки” опублікована у великому авторському каталозі. Картини Михальчука успішно продаються на міжнародних аукціонах.

В 2015 році Михальчук Вадим написав картину “Harmony”. Картина має розмір 80х70 см, написана олією на полотні. Влітку 2022 року цю картину купив @m1m2 в колекцію Культурного простору Kobzar. Зараз ця та багато інших картин Михальчука знаходяться у нашому київському офісі.

У оголошеній мною ініціативі взяли участь 8 осіб (@baraeva, @PetrSet, @m1m2, @Lauram, @KiberDon, @vikavi, @BitMet, @Kristina).

Я прошу вас шановні колеги зв’язатися зі мною будь-яким зручним для вас способом. Спеціально для вас (і для себе теж) я профінансую створення 8 якісних принтів картини Harmony на полотні в розмірі 80х70, які будуть оформлені на підрамнику. Крім цього я попросила m1m2 зв’язатися, після виготовлення репринтів, з автором цієї картини та підписати кожен із 8 репринтів цієї картини.

Як вам такий NFT? Ринок репринтів динамічно розвивається у всьому світі, багато авторських репринтів мають високу ринкову вартість при перепродажі. Мені здається, що це набагато цікавіше, ніж NFT, незрозуміло на якому маркетплейсі, незрозуміло на якому блокчейні. До того ж з боку спільноти Harmony я не почула ні одної достойної уваги пропозиції.

Дякую вам колеги за допомогу! Harmony Ukrainian DAO найкраще!!! Культурний простір Kobzar прагне співпрацювати та розвиватися. Вже зараз ми оцифровуємо багато контенту, нам потрібні помічники для продажу наших предметів графіки, сучасного мистецтва, живопису.

8 Likes

Як завжди ти красуня!

7 Likes

Місяць тому я запропонувала спільноті Harmony флешмоб з дуже простими правилами. Я дуже щаслива, що цей флешмоб зробив свою справу. Дякую усім хто з нами! Незабаром ми створимо нові ініціативи для української та міжнародної спільноти.

Якщо в українській спільноті є колекціонери, раджу на деякий час припинити колекціонувати nft, і почати створювати свою власну домашню бібліотеку, поради для майбутніх букіністів.

Навіщо читати та збирати книжки? Наприклад засновник скам біржі FTX Сэм Бэнкман-Фрид (Bankman-Fried) не читав книжки, про це він неодноразово розповідав своїм прихильникам. Але карма така штука, що незабаром у цього “генія” з’явиться багато часу для читання :joy: Не будь як Сэм Бэнкман-Фрид (Bankman-Fried) - читай книжки!

4 Likes