Культурний простір Кобзар - ініціатива Амбасcадорів Harmony Ukrainian DAO

В той час як наші хлопці та дівчата працюють, я знаходжусь в теплій полосі планети і теж працюю над новими концепціями розвитку. Незабаром культурний простір Кобзар анонсує новий цікавий квест для нашої спільноти. А поки можете подивитись пост про українську графіку. Будемо на зв’язку

5 Likes

Зараз ми збираємо графічні зображення українського кобзаря - Тараса Шевченка і формуємо пропозицію для участі у виставці. Хто тут під час створення Harmony Ukrainian DAO більш усіх зі мною сперечався про медіа поводи на Громадському?

Мені навіть не цікаво де зараз цей тип і чим він займається :grinning:

5 Likes

Привіт друзі! Ще трохи зарано, але я не зможу вчасно усіх привітати зі святом, тому хочу подякувати вам зараз. Цей рік був для мене надзвичайно складним але дуже продуктивним. Доля склалася так, що війну я зустрів далеко від України, але моє серце було завжди з моєю Батьківщиною. Усі мої колеги по Kobzar і CryptoCoinExpert знають чим я займаюсь. Ви знаєте як, завдяки вам мої друзі, і особисто завдяки @m1m2, я отримав керівну посаду в топовій світовій корпорації. Дякую вам усім за підтримку і допомогу!

Наша робота по створенню Harmony Ukrainian DAO і мої пости на цьому форумі гарно зайшли в резюме, тому я хочу подякувати і проекту Harmony за те що вони не дали нам грошей :rofl:, за те що надали гарний матеріал для порівняння “що таке гарно, і що таке погано”.

Окрім цієї откритки я зв’яжуся з кожним з моїх колег в Новому Році, в мене є для вас суттєві подарунки. Нехай все погане залишиться в 2022 році! Я хочу побажати усім нам в 2023 році перемоги, миру, щастя, здоров’я, матеріального достатку, та реалізації наших амбітних планів!!!

5 Likes

З наступаючим Новим Роком!

Перемоги, миру, щастя, здоров’я у 2023 році!!!

4 Likes

Вітаю. Я чув що в Harmony нова команда, пропоную знайти нових менеджерів і зв’язатись з ними, можливо нові обличча налаштовані на розвиток і ми зможемо з ними працювати.

5 Likes

Можливо, все можливо

4 Likes

Дякую за привітання, теж бажаю всім успіхів, здійснення мрій і звісно ж Перемоги!

Написав, в телеграм

3 Likes

Нещодавно в Києві ми провели невеликий захід, присвячений творчості української художниці-нонконформістки Зої Наумівни Лерман. Ми презентували картини художниці, фото з її сімейного архіву. На презентації були присутні люди які особисто знали Зою Лерман та поціновувачі її творчості. Захід вийшов успішним. На черзі Культурним простором Кобзар намічені заходи з презентаціями робіт інших українських художників. У наступних наших заходах ми будемо розглядати не тільки творчий шлях і роботи художників, а й механізми продажу робіт на світових АРТ-майданчиках. Крім цього ми познайомимо нашу спільноту з актуальними тенденціями технологій і можливістю застосування технологій блокчейн і веб3.

3 Likes

Вітаю українське DAO. Ми провели виставку та презентацію робіт українського художника-авангардиста Петра Бойка. На цьому заході були виставлені роботи написані з початку війни (24.02.2022) до середини березня 2023 року.

Петро Бойко є сучасним українським художником, який відроджує традиції українського авангарду в своїх творах. Його абстрактні композиції передають дух та енергію авангарду за допомогою яскравих кольорів, геометричних форм та ліній.

5 Likes

Приємно що ми щє рік тому розробили механізм дистанційного прийняття рішень. Зараз завдяки цьому дуже просто голосувати за рішення які корисні для Культурного простору Кобзар і для української спільноти проекту Гармоні.

5 Likes

Привіт друзі, більшість новин ми зараз публікуємо в твіттері і на сайті, приєднуйтесь до нас. У метавсесвіті теж присутня наша галерея і експозиція робіт українських митців.

Усі роботи що виставлені на огляд продаються, то ж пішіть мені якщо вас щось зацікавить :wink: Експозиція періодично змінюється.

5 Likes

Привіт колеги. Після нашої онлайн-зустрічі на якій ми утвердили намір створення відео контенту, вже є перший результат: Історія видання книги “Чигиринський кобзар і Гайдамаки”, 1844 рік, яку розповідає Тарас Шевченко. Звичайно сам Кобзар вже давно помер, тому відео зроблено за допомогою технології діпфейк. Як для першого разу, то гарно вийшло:

Друге, прижиттєве, видання збірки творів Тараса Шевченко “Чигиринський Кобзар і Гайдамаки” складається з восьми віршів із першого “Кобзаря” (1840) та з поеми “Гайдамаки” (1841). Ця книга була видана у 1844 році.

5 Likes

Проект SHALENE об’єднав 25 українських сучасних художників і представив 300 їхніх найкращих робіт у галереї “Арт Україна” в Києві, Україна.

Експозиція розташована в Домосфері на Столичному шосе. Дуже цікаві роботи, раджу відвідати цю виставку.

5 Likes

Привіт громадо! На відміну від більшості DAO ми продовжуємо жити та розвиватися. Навіть не зважаючи на дистанційну роботу ми тримаємо зв’язок з членами української спільноти Harmony, котрих на превеликий жаль дуже мало.

5 Likes

Сподіваюсь, що зовсім скоро ми зможемо мінтити NFT з можливістю передачі права власності на реальні предмети.

Наша робота по токенізації реальних активів триває і на неї є великий попит.

5 Likes

Привіт. Я вважаю що на цьому блокчейні поки зараз не можна розгортати надійні DAPPs. Але анонси нашої діяльності можна публікувати, можливо у майбутньому цей блокчейн-проект ще заграє по іншому :grinning:

5 Likes

Я дуже рада анонсувати подію, відкриття якої відбудеться завтра 23.06.2023 у Києві, - виставку робіт українського авангардиста Петра Бойка.

4 Likes

Дякую Кристя, я звітав на цю виставку, мені сподобалися картини. Доречі, окрім Бойка в цьому музеї багато (сама велика колекція у світі) картин Марії Приймаченко. Дуже раджу. Я пропоную поміркувати над створенням власної експозиції нового мистецтва у вигляді реальних картин та NFT.

5 Likes

З самого початку війни, у 2022 році, колектив культурного простору “Кобзар” і пізніше люди які долучилися до Harmony Ukrainian DAO підтримуємо героїчних захисників України та українських митців. В галереї KobzarArt ми зібрали колекцію картин Петра Бойка, які були написані у 2022-2023 роках.

Ці картини ми збираємо для створення власної виставки, яку з часом ми організуємо. Деякі з картин художника ми оцифруємо та зробимо колекцію NFT для експозиції у метавсесвіті.

З 23.06 до 2.07. 2023 року у Національному Музеї Українського Народно-Декоративного Мистецтва в Києві відбувається виставка картин Петра Бойка (які були написані в 2023 році) під назвою “Чесний наїв”. Про цю виставку можна прочитати звіт у статті " Чесний наїв від художника Петра Бойка" або переклад англійською мовою.

5 Likes

Усім привіт! Приємно бачити що Harmony Ukrainian Dao обновлює новини на цьому форумі і команда працює над реальними справами в реальному світі. Я рада що була і є частиною цієї спільноти.

5 Likes