Фото та креативи Harmony Ukrainian DAO для соц.мереж

Привіт. Я створила цю тему з картинками Harmony Ukrainian DAO для творців контенту. Пропоную долучатися до нашої ініціативи та добавляти сюди тематичні картинки. Таким чином ми создамо великий фотобанк Harmony Ukrainian DAO.

Зробити картинку дуже просто. Заходьте на сайт https://create.vista.com, вибирайте тематичний шаблон, і починайте творити :wink: Не забувайте в шаблоні писати Harmony Ukrainian DAO

Ці роботи зможуть допомогати креаторам створювати статті про нашу регіональну DAO і не витрачати час на створення картинок. Також ця тема буде корисна для комьюніті менеджерів Harmony Ukrainian DAO при наповненні соціальних мереж контентом. Долучайтесь будьласка!

З часом, після створення Harmony Ukrainian DAO ми будемо підіймати питання про нагороди для креаторів та дизайнерів.

13 Likes

Крута ідея. Приєднуюсь. Ось моя картинка

8 Likes

Мій внесок в цю тему

11 Likes

Підтримую. Ось мій внесок в фотобанк

8 Likes

Всім привіт! Розробив ще раніше логотип для українського ДАО

10 Likes

Привіт. Я вважаю що ця ідея дуже крута і користна для української спільноти. Підтримую

11 Likes

Привіт. Гарна тема в нас створюється. Мій креатив такий :grinning:

8 Likes

Вітаю спільноту! Моя картинка така: Будуємо Українську Спільноту Разом!

8 Likes

З таким комьюніті як у нас ми переможемо ведміжий ринок!

8 Likes

Мабудь ще рано говорити про освітню ініціативу Harmony Ukrainian DAO, але такі думки в нас є :wink:

11 Likes

Моя картинка зростаємо разом з Harmony Ukrainian DAO

8 Likes

Ще порція креативів, можливо комусь знадобляться :smile:

8 Likes

Оскільки всіх зараз цікавить драмма з курсами крипти, я запилив картинку, зливати монети можна, а можна їх зберігати, це вже індівідуальне питання кожного

8 Likes

Патріотична картинка

10 Likes

Приєднуйся до команди Harmony Ukrainian DAO

або так

9 Likes

Добрий ранок Harmony Ukrainian DAO

8 Likes

Dream Team Building Harmony Ukrainian DAO

8 Likes

На злобу дня :crazy_face:

П’ятниця 13. Коли я розплющив очі - Luna зникла, а з нею всі мої гроші

8 Likes

8 Likes

Справжня гармонія

10 Likes