Культурний простір Кобзар - ініціатива Амбасcадорів Harmony Ukrainian DAO

Вітаю друзі! Я доповню інформацію про нашу роботу у культурному просторі Кобзар. Як вже написала @Kristina нещодавно у Києві пройшла виставка видатного українського авангардиста Петра Бойка.

Чому ми так багато пишемо про цього митця?

Тому що виставка у Національному Музеї Українського Народно-Декоративного Мистецтва - це вже подія! Картини Петра Бойка експонувалися поруч з картинами видатної українки Марії Приймаченко. Творчість часів війни (2022-2023) Петра Бойка стоїть окремим періодом серед робіт художника.

На цьому відео видно, що галерея KobzarArt має декілька десятків картин Петра Бойка. Частина цих робіт вже мають своїх власників, наприклад @BitMet і @baraeva зберігають свої картини у кладовищі культурного простору Кобзар.

Окрім цього деякі картини зараз виставлені на продаж, але після виставки ми маємо чималу зацікавленість, тому нові картини ми готуємо для експозиції на інших виставках. Поки що продаж картин Петра Бойка буде призупинена на тривалий час.

Усім гарного дня та ефективної роботи!

4 Likes

Для колекціонерів які купили українське мистецтво та бажають вивезти його за межі України потрібно вчасно підготувати дозвіл на вивезення картин з України. Культурний простір Кобзар допомогає оформити такий дозвіл. Вивезення картин з України - це гарний бізнес, звертайтесь до нас - проконсультуємо та допоможемо!

5 Likes

Привіт! Я хочу нагадати вам любі друзі наш твітер акаунт. Саме на ньому відбуваються наші анонси. Незабаром Культурний простір Кобзар та галерея KobzarArt анонсують оновлену програму Амбасадорів. Приємно те, що Амбасадори Harmony Ukrainian Dao вже є першими з Амбасадорів Кобзар. Зараз ми вдосконалюємо нашу вже існуючу програму і прагнемо зробити її цікавою та вигідною для широкого кола людей різного віку, з різних країн світу. Враховуючи наші матеріальні активи та амбіційні прагнення, я вважаю що оновлена програма Амбасадорів Кобзар буде цікава багатьом людям.

Тож, дружня порада, приєдкуйтесь скоріше до нас у твітері. Саме для наших друзів ми запланували зробити знімок перших послідовників, після цього серед них буде розіграно цінні призи. Щє раз https://twitter.com/KobzarArt/

4 Likes

Настала осінь і пішла з України серпнева спека, зараз саме час з новими силами приступити до роботи в Культурному просторі Кобзар.

Я непомітно сфотографував за роботою двох відомих в Україні та світі діячів мистецтв, які обирають графічні роботи з нашої колекції для майбутньої виставки та благодійного аукціону.

5 Likes

Привіт громадо! Я хочу прозвітувати про нашу роботу у вересні - жовтні цього року. Особисто я в цей період відвідала Україну і деякий час допомогала в роботі київського офісу культурного простору Кобзар. За цей час ми провели декілька інформаційних онлайн-зустрічей присвячених знаковим книгам, презентацію унікального видання “Буквар южнорусскій” Тараса Шевченка, та два мітапа присвячених творчості Павла Макова і Сергія Григор’єва. Окрім цього зараз наша команда готується до виставки української графіки, про це я напишу пізніше у окремому звіті.

Нажаль через відсутність зворотнього зв’язку з командою засновників Harmony і через деякі репутаційні та технічні проблеми в блокчейні Harmony ми змушені використовувати технології інших блокчейнів, але досвід створення Harmony Ukrainian DAO особисто для мене дуже позитивний.

5 Likes

Ми розпочинаємо робити серію подкастів для розширення нашої аудіторії. Зараз наші подкасти проходять у вигляді тестування серед вузького кола підписників та донаторів культурного простору Кобзар. Але з часом деякі подкасти стануть доступні широкому колу слухачів.

Окрім цього ми знайомимо читачів сайту kobzar.in.ua з унікальними історичними дослідженнями. Напиклад нещодавно автор нашого сайту підготував дослідження “Дитяча література в Україні, російській імперії та срср.

Таким чином ми прагнемо створювати корисний для читачів контент спрямований на освіту. А щє ми робимо перші кроки токенізації реальних активів і продукт з використанням блокчейну. Але про це я не вмію розповідати, тому про ці ініціативи напише хтось з моїх колег.

Усім добра!

4 Likes

Привіт друзі, я як художник-початківець (нещодавно я навіть продала свою першу картину) зацікавлена в якомога швидше почати токенізувати свої картини.

Я, звісно, хитрую, але, користуючись своїм службовим становищем, я змогла використати відбиток своєї картини у вигляді заголовного фото до статті:
Ціни у світі мистецтва, чому картини цінуються дорого?

Якби ця картина була токенізована, в теорії, новий власник картини і я змогли б отримувати в майбутньому девіденди від використання моїх авторських прав у заздалегідь запрограмованих частках.

5 Likes

Привіт. За тиждень ми у культурному просторі Кобзар провели 2 заклада: презентацію книги написану почесним академіком Національної академії мистецтв України Дмитром Горбачовим "Малевич та Україна. Він та я були українці” і онлайн розповідь про роботу “Народное искусство Подкарпатской Руси” Сергія Маковського. Окрім цього Амбасадори Harmony Ukrainian DAO провели онлайн-нараду стосовно перспектив токенізації реальних активів (RWA). Незважаючи на стан справ у проекті Harmony ONE ми працюємо як регіональне DAO.

4 Likes

Минула неділя запам’яталася розповідюю про львівську школу графіки і творчість Народного художника України Зеновія Кецало. Культурний простір Кобзар має орігінальні графічні роботи Кецало.

На офіційному сайті культурного простору вийшла публікація про творчість митця: Зеновій Кецало – видатний український живописець.

4 Likes

Привіт спільноті Harmony Ukrainian DAO! За останні декілька днів ми провели онлайн заклади спрямовані на популярізацію української культури за межами України. Так склалося, що Амбасадори Harmony Ukrainian DAO зараз розкидані по світу, але це не заважає нам комунікувати і розвивати нашу спільну справу. Як бонус для україномовних послідовникав проекту Harmony ONE я хочу познайомити вас з описом унікальної книги з знайомою кожному назвою: “Джентльмени воліють білявих”. Для читачів статті спеціальний подарунок - ПДФ файл з унікальним перекладом цієї книги на українську мову.

4 Likes

Перед тим як починати токенізацію реальних активів (RWA), безліч реальних предметів потрібно детально оцифрувати. Ми в Культурному просторі Кобзар у рамках співпраці з проєктами, зацікавленими в токенізації RWA, проводимо велику роботу з оцифрування унікальних і неповторних активів.

Ця кропітка праця забезпечує захист токенізованих активів від підробок і дає змогу створити якісний цифровий відбиток RWA. На фото два співробітники фотографують і готують детальний опис предмета перед його токенізацією.

4 Likes

З Новим 2024 Роком!

Миру, щастя та успіхів!!!

4 Likes

Привіт, сьогодні в нас гарні новини! Команда галереї Kobzar Art почала синхронізацію нашого сховища творів мистецтва зі світовими маркетплейсами. Це означає, що незабаром ми зможемо запропонувати нашим послідовникам багато якісних та інвестиційно привабливих творів мистецтва.

Прямо сьогодні в нашій галереї Kobzar Art з’явилися роботи українських художників: Nikolay Kot, Alexandra Babkova, Vasyl Kush, Leonid Chernov, Katie, Anatoliy Yovlev, Genadiy Polevoy, Nina Bozhko, Valentin Altanets, Nikolay Shelest, Юля Бараєва, Pavlo Makov.

Я радий вам повідомити, що це лише мала частина із запланованих нашою командою лістингів, адже колекція Культурного простору Кобзар складається з більш ніж 10000 унікальних творів мистецтва.

Найцікавіше попереду!

4 Likes

Вітаю українську спільноту!

Сьогодни Harmony Ukrainian DAO провело культурний заклад в Культурному просторі Кобзар і презентацію першої енциклопедії українознавства - антикварний двохтомник “Український народ в його минулому і сьогоденні”. Окрім цього наша команда презентувала відреставровану книгу Михайла Грушевського “Ілюстрована історія України”, 1913 року видання.

Наші ініціативи спрямовані на інформаційну, культурну та психологічну підтримку українців які були змушені залишити свої домівки.

Для фінансування нашої роботи ми відкрили декілька онлайн закладів для торгівлі предметами старовини та витворами мистецтв.

4 Likes

Життя українців за кродоном складно назвати комфортним. У кожного з нас є своя Батьківщина - Україна. Я не стану вдаватися в патріотичні речі, але кожен Українець пам’ятає історію своєї країни. Сьогодні Культурний простір Кобзар і декілька Амбассадорів Harmony Ukrainian DAO провели онлайн заклад присвячений річниці подвигу Героїв Крут.

Наш культурний простір, незважаючи на складні часи в Україні, постійно розвивається. Зараз українці живуть у багатьох країнах світу, але всіх нас об’єднує історія країни, в якій ми народилися. Можливо багато хто з нас не повернеться жити в Україну і продовжить розвиватися за її межами, але сильна українська діаспора зараз набула нових добре мотивованих учасників. Культурний простір Кобзар працює з українською діаспорою і з кожним Українцем!

4 Likes

Вчора, у неділю, ми провели онлайн-зустріч з українською громадою та представниками діаспори. Наші докладачі розповіли про бібліотеку Кобзар, яка є частиною Культурного простору Кобзар.

Ми розглядали рідкісні антикварні книги та специфіку інвестування в них. Окрему зацікавленість викликав доклад спікера з Harmony Ukrainian DAO, який розповів про токенізацію реальних активів.

Також я хочу прозвітувати перед українською спільнотою в тім, що наша міжнародна аудіторія зростає.

4 Likes

Доброго дня громадо! Я звітую перед вами. З моменту останньої публікації ми не проводили онлайн і живих закладів, але наша робота не припиняється.

Зараз ми складаємо описи рідкісних антикварних книг і публікуємо їх на сайті нашого культурного простору. Ця робота виконується у рамках підготовки до токенізації цих активів, про що наша команда розповідала раніше.

4 Likes

Обожемой! Тут така двіжуха шо я нічого не пропустила :smiley: Так хлопці та дівчата, я була на морі :money_mouth_face: А зараз я хочу трохи пожартувати

Але це жарт не дуже веселий))) Коли був створений сайт, його засновники сподівалися, що людей цікавить українська класична література. А виявилось, що трафік зашкалює на книгу “Практична магія”. Хаха, несподіванка.

5 Likes

Вітаю дівчат з 8 березня!

Бажаю усім українкам і українцям перемоги та миру!

5 Likes

Вітаю українську спільноту проекту Harmony! Свята продовжуються. Сьогодні день народження великого українського кобзаря - Тараса Шевченка!

Пропоную ознайомитись з описом однієї з його книг “Чигиринський кобзар й Гайдамаки”.

А щє, сьогодні в Національному музеї декоративного мистецтва України о 15 годині відбудеться релакс-програма “Тарас серед нас”. Деякі з амбасадорів Harmony Ukrainian DAO приймають участь в ініціативі “Мистецька Шевченкіана”. Про це ми напишемо пізніше. Запрошую на свято!

5 Likes