Пропозиція щодо створення программи Harmony Ukrainian DAO

Отличное предложение.
Единственная ремарка- сроки для управляющих слишком короткие. Предложил бы 6 месяцев с возможностью "увольнения " в течении этого срока.

9 Likes

а як краще сформулювати механізм звільнення? можливо вже є приклад такої формуліровки?

9 Likes

Вы знаете, я бы пошёл классическим путём-голосование сообщества.
Два шага при досрочном увольнении:

1. Коллегиальное голосование управленцев ДАО
  2. Подтверждение от сообщества через Снэпшот голосование.

Если мнения управленцев и сообщества расходятся, решающим является результат голосования сообщества.

Такой механизм заставит ДАО взаимодействовать внутри, даже если будут попытки узурпировать управление и исключить несогласных внутренними манипуляциями.
Голос сообщества будет тем неуправляемым элементом защиты децентрализации ДАО.

9 Likes

підтримую, механізм голосування розроблений давно, фондейшеном Harmony він був опробований в багатьох дао, все реально працює.

механізм складення повноваженнь з неефективного керівника це дуже стимулюючий фактор для всіх обраних спільнотою керівників

8 Likes

Зараз, у чаті Harmony Ukrainian DAO, ми обговорюємо пропозал ДАО.

@baraeva @vikavi @petrset ви будете подаватись як кандидати на гавернери? Якщо так, будь ласка вступіть у чат і приєднайтесь до обговорення пропозала.

9 Likes

Привіт, приєднаюся, але мені не зручно в телеграмі вести робочі вопроси, я вважаю цей канал нееффективним для робочіх процессів

7 Likes

Регіональне DAO

Місія і бачення

Подвійна мета створення українського регіонального ДАО (децентралізованої автономної організації) це:

1. Створення інформаційної платформи для “легкого занурення” нових членів спільноти та інструментів для їх заохочення;
  2. Залучення розробників і компаній які будуть розвивати свій продукт у сітці Harmony.

Наша місія — розвиток екосистеми Harmony і бізнесу кожного учасника завдяки обміну досвідом, компетенціями та зв’язками. Ми прагнемо створити спільноту українців, які розвивають проект Harmony, до якого кожен захоче приєднатись, де не буде байдужих і кожен знайде собі місце у нашій спільноті.

Harmony Ukranian DAO познайомить українських користувачів із проектом Harmony та навчить українців використовувати технології Harmony.

Для цього ми залучимо до проєкту нових розробників, користувачів та команди українських стартапів. Разом ми докладемо зусилля для побудови успішної регіональної спільноти, заснованої на принципах децентралізованого управління та обміну знаннями.

Важливим пріоритетом Harmony DAO є прагнення до самоокупності, тому після затвердження основного складу Керівників ми приступимо до складання бізнес-плану та його реалізації.

Вже зараз ми зробили значний внесок у створення первинної інфраструктури Harmony Ukraninan DAO на форумі talk.harmony.one. Наступним кроком буде створення медіаканалів у соціальних мережах (twitter, facebook, youtube, discord, telegram), розробка контент стратегії та розповсюдження інформації про наше регіональне DAO в українських засобах масової інформації таких як, наприклад, “Hromadske.ua” та інші.

Для привернення уваги до блокчейн проекту Harmony ми запланували низку заходів, які будуть помітні усій криптоспільноті України та багатьом людям ще не знайомим із криптовалютами.

Ми будемо розвивати Harmony Ukranian DAO за рахунок залучення до спільноти викладачів ВНЗ, лідерів думок, та бізнесменів, які вже зараз мають свою аудиторію.

Наша команда складається з людей знайомих із проектом Harmony та його технологіями. Основним каналом для комунікації ми вибрали форум Talk.harmony.one, де кожен член спільноти добре помітний, видно історію його активності та внесок у розвиток екосистеми проекту.

Форум буде наповнюватись новими учасниками та новинами у міру зростання та розвитку регіонального українського DAO.

Ми плануємо наповнювати українську гілку форуму перекладами релізів усіх проектів екосистеми Harmony, окрім цього новини з форуму дублюватимуться у наші медіаканалах та інших тематичних форумах та сайтах. Одним із перших наших медіапартнерів стане сайт cryptocoinexpert.info та медіаканали наших Керівників.

Наше регіональне DAO стимулюватиме активних учасників і створюватиме всі умови для їх подальшого розвитку в екосистемі Harmony. Активні учасники української спільноти об’єднуються у мережу Амбасадорів Harmony Ukrainian DAO, яку ми плануємо створити.

3 експертні мандати Harmony Ukrainian DAO:

1. Зростання: прищеплювати місію та культуру новим користувачам Harmony, розповсюджувати цінності в українських спільнотах.

2. Залучення: підтримувати контент про зміни та досягнення дорожньої карти, створення креативних кампаній для продуктів в екосистемі Harmony та за її межами.

3. Різноманітність: створювати освітні матеріали, заходи для ЗМІ, активність та голосування на форумах, активізувати та збільшувати активну участь в управлінні глобальною спільнотою Harmony.

Наша Глобальна мета – залучення українських медіаканалів, розробників, команд стартапів, софтверних компаній, користувачів та додаткової ліквідності у проект Harmony.

Наші першочергові цілі:

● Створити та розвивати доступну інфраструктуру для українських користувачів та для розвитку їхніх бізнесів в екосистемі Harmony.
● Навчити користувачів блокчейн мережі Harmony та майбутніх творців DApps.
● Разом із командою Harmony Foundation створити механізми крипто-економічних стимулів для українських користувачів.
● Запустити програму Посольств Harmony Ukrainian DAO

Початковий список кандидатів в Керівників Harmony Ukrainian DAO.

За основу формування початкового списку Керівників нашого регіонального DAO ми взяли пропозицію учасника @PetrSet, та обсудили її на форумі і в телеграм группі.

Суть пропозиції полягає в тому, що брати участь у виборах перших Керівників нашого регіонального DAO можуть усі активні учасники української гілки форуму talk.harmony.one, які вільно володіють українською мовою, та внесли свій внесок в розвиток української спільноти.

На нашу думку, лідерами спільноти можуть вважатися користувачі із рівнем довіри “Member”.

Крім цього, при формуванні списку первісних кандидатів в Керівники ми враховували не лише статистику форуму, а й активність в обговореннях у нашій відкритій групі телеграм та під час обговорення тексту цієї пропозиції.

@shestov
@m1m2
@Spacemo
@FRATE
@BitMet
@monobird
@baraeva
@vikavi
@petrset

• Керівники Harmony Ukrainian DAO змінюються кожні 3 місяці, шляхом виборів та голосування на Snapshot.org. або шляхом голосування на форумі talk.harmony.one, про що ми повідомимо спільноту в темі голосування в українській гілці форуму talk.harmony.one.

• За переобрання керівників проголосують усі члени української спільноти, які показали свою активність в українській спільноті на форумі talk.harmony.one.

• Взяти участь у виборах та виставити свою кандидатуру на роль Керівника може будь-який учасник української спільноти шляхом публікації своєї пропозиції в українській категорії форуму talk.harmony.one.

• Механізм виборів буде доопрацьований після обрання Першого складу керівників Harmony Ukrainian DAO та затверджений шляхом голосування.

Ми запланували перші кроки Harmony Ukrainian DAO:

1. Долучити нових крипто та ДАО-native учасників до чату на форумі або в телеграм, які потенційно зможуть стати кандидатами на перші вибори керівників;
  2. Подати запит фінансування на розгляд Harmony Foundation;
  3. Вибрати 9 керівників зі списку кандидатів у Harmony Ukranian DAO;
  4. Створити гаманець з мультипідписом 6 з 9;
  5. Розвивати україномовний розділ на форумі talk.harmony.one, наповнення його новинами та освітнім контентом;
  6. Створити медіаканали Harmony Ukrainian DAO та розробити контент стратегію;
  7. Наповнення медіаканалів тематичним контентом;
  8. Розробити механізм заохочення до створення контенту українською мовою;
  9. Запустити програму Амбасадорів Harmony Ukrainian DAO;
  10. Розробити механізм наповнення скарбниці DAO.

Пропозиція

Токени ONE на суму $50,000 USD

$10тис. на переклад open.harmony.one;
$10тис. на проведення 2х зустрічей по 50 осіб кожна або 5 мітапів по 20 осіб кожен;
$10тис. на партнерство з регіональним хакатоном на 100 розробників;
$10тис. за пошук 5 схвалених грантоотримувачів;
$10тис. на розвиток спільноти до 1000 активних учасників у Twitter або Facebook.

Автор пропозалу: @m1m2.
Модератор обговорення в телеграм чаті: @shestov
Над розробкою (обговорення, корегування) також працювали: @Spacemo, @monobird, @FRATE, @BitMet, @PetrSet

9 Likes

Практики императивного мандата (отзыва депутата) называются Венецианской комиссией несовместимыми с демократией в рамках либерального и демократического мышления. Это вызвано тем, что отзыв инициируется не непосредственно избирателями, а внутри круга выбранных. В то время как мандат получен из рук избирателей. Изначальная воля избирателей и мандат стоят выше внутренних разногласий выбранных. Но это лишь пример из жизни, можно придумывать свои правила. Но срок в шесть месяцев я считаю завышенным.

6 Likes

Вітаю всіх з цією ініціативою!
Готовий взяти участь, як учасник і кандидат

2 Likes

Дякую коллеги, мені було приємно приймати участь в обговореннях. Дуже гарно ми попрацювали над цим документом. Текст документа кілька разів було доопрацьовано, ми провели відкриті обговорення, вихідний текст цього документа доступний всім. І ще ми щодня розвиваємо українську гілку форуму. Будь-який бажаючий член спільноти Harmony може зробити свій внесок у розвиток української спільноти. Мені здається, що потрібно публікувати цей документ у вигляді пропозалу для команди Harmony Foundation, навіть незважаючи на тимчасове призупинення фінансування.

8 Likes

Гарно вийшло! Ми багато роботи зробили разом все обговорили і кожен вніс свій внесок у спільну справу) Усі ми молодці! А тепер варто перекласти і пропонувати наш пропозал команді Harmony Foundation.

9 Likes

Привіт всім, я нажаль була не взмозі прийняти участь в обговоренні тексту, пробачте мені це. На мій погляд документ складений толково, з усіма пунктами я згодна. Я вважаю що цю пропозицію можна перекладати та публікувати як офіційний пропозал Harmony Ukrainian DAO

9 Likes

Вітаю. Пропозиція гарно відпрацьована. Її можна і не соромно публікувати на розгляд міжнародної спільноти.

9 Likes

Я знаю що зараз программа фінансування призупинена, але подавати пропозицію можна. Треба тільки розуміти, що без фінансування, на голому ентузіазмі, ми багато цікавого реалізувати просто не взмозі. Треба розуміти, що зараз у нас і так багато роботи. Навіть незважаючи на спад крипти багато роботи в традиційних галузях, та в киптопроектах у яких з фінансуванням все гаразд. Як ми будемо реалізовувати задекларовані в пропозалі кроки? Що буде мотивувати людей обирати Harmony з сотен подібних проектів? Швидкі та дешеві транзакціі? Зараз у всіх окрім ETH все швидко та дешево. Ми здобули в цьому проекті гарний скілл, ми вже зробили часткову інфраструктуру, що далі? Всім треба розуміти, що створення DAO на даному етапі - це неймовірний обсяг роботи, що складається з вивчення та тестування нових інструментів, концепцій, і спроб чогось нового. А головне - це купа затраченого часу. Навіщо нам робити пусту роботу, коли і так багато своєї роботи? Тому моя думка що не варто подавати пропозал зараз, можливо у команди Harmony з’явилось нове бачення на регіональні DAO, можливо все що завгодно. З початку травня на форумі тільки і говорять, що фінансування нема, можливо його вже і не буде. Крипто-зимка.

8 Likes

Ти все правильно сказав, я тебе на 100 відсотків підтримую. Але є інші моменти. Поглянь сюди:

Вся українська гілка наповнена підготовкою до створення Harmony Ukranian DAO. Ми вже дуже багато зробили, і тепер треба довести все до логічного продовження. Для цього треба подати наш пропозал на розгляд міжнародної спільноти та команди Harmony. Чи ні?

Але є момент. Ми маємо вислухати думки всіх, або 6 з 9 попередніх кандидатів в управлінці @shestov @m1m2 @Spacemo @FRATE @BitMet @monobird @baraeva @vikavi @petrse. В ідеалі було б гарно вислухати думку @nickv. Після цього на мою думку можна подавати пропозал. Така моя позиція по цьому питанню

9 Likes

Можна подати пропозал без пропозиції по гранту, просто щоби дати сигнал що така українська спільнота формується. А коли гранти знову стануть доступні, створити додатковий попрозал що висвітлює досягненная ДАО (якщо такі будуть) і запросити фінансування.

8 Likes

Вы знаете, я живу в Украине уже болеем16 лет и эта страна стала мне второй Родиной.
Я горжусь тем, как Украина стала примером решительности и мужества в Войне против агрессии россии для всего мира.

Так вот, читая это предложение я понимаю что наконец-то общество, которое наиболее кого-либо внесло в развитие блокчейн технологий и крипто индустрии, Украинское сообщество - наконец-то имеет шанс получить ДАО, которое искренне хочет помогать и развивать это сообщество в Harmony.

Ясно видно что сообщество живое, из реальных людей, а не ботоферма для выкачки бабла из Harmony - это очень впечатляет. Украинцы как всегда делают, то что делают, на все 100%.
Все что ДАО планирует делать- нужно и оно востребовано. Поэтому надо это ДАО создать и убедиться что оно работает.
Будет ли финансирование? Пока не подадим заявку, не узнаем. ( то что кому-то сказали нет, это не повод сдаваться и не попытаться )

Я искренне рад видеть как Украина побеждает везде, а Harmony Ukrainian DAO это тоже победа, и останавливаться думаю нельзя.

9 Likes

Можно найти и плюсы в отсутствии финансирования. Это даёт время на более детальное обсуждение структуры и механизмов работы ДАО. Возможно подтолкнёт к каким-то идеям по самоокупаемости да и мало ли ещё каким мыслям. Несомненный плюс - люди разделяющие определённые ценности и идеи остаются на связи.

10 Likes

Пiдкажи будьласка, по твоiй пропозицii, що ти маеш на увазi? Ми зараз створюемо нову тему в роздiлi DAOs без запросу коштiв, а через деякий час, в той же темi додатково публiкуемо запрос на фiнансування?

В той же темi ми публiкуемо нашi досягнення крок за кроком?

8 Likes

Так, це маю на увазі.

6 Likes