Новини Harmony Ukrainian DAO

Тема “Новини Harmony Ukrainian DAO” створена для офіційних публікацій української спільноти Harmony. Ми прагнемо щоб цей форум став офіційним медіа каналом Harmony Ukrainian DAO, тому поступово створюємо інфраструктуру для цього.

8 Likes

Вітаю Українську громаду!

В нас перша новина. Вже багато днів ми розробляємо варіант пропозалу для Harmony Foundation. На данний час ми створили первинну інфраструктуру майбутнього регіонального Harmony Ukrainian DAO на цьому форумі, який стане офіційним медіа-каналом нашої спільноти в екосистемі Harmony.

Планів в нас багато:

Навіть не зважаючи на бойові діі та війну в Україні, нам вдалося налагодити комунікацію між українською спільнотою Harmony.

Разом ми створили документ - пропозицію для Harmony Foundation і опублікували його для загального ознайомлення та обговорення в українській гілці на форумі.

Наступним кроком стане публікація цього документа в розділі DAOs англійською мовою. Незабаром Harmony Ukrainian DAO буде офіційно запущено!

9 Likes

Нарешті це відбулось!

Ми разом підготували та опублікували пропозицію про створення Harmony Ukrainian DAO.

proposal_HUD

Посилання на тему пропозиціі. Попереду у нас багато роботи.

8 Likes

Всім привіт. Зараз ми в Harmony Ukrainian DAO створюємо інфраструктуру для української спільноти Harmony і ми вже досягли значних результатів. Усі ключові питання ми обговорюємо в українському розділі форуму, тому вони відкриті для усієї спільноти. Вже зараз ми готуємо кілька нових ініціатив та проводимо переговори з проектами та розробниками, які зацікавлені у приєднанні до мережі Harmony. Harmony Ukrainian DAO - це відкрита для всіх спільнота, приєднуйтесь до нас!

Hi all. Now we in the Harmony Ukrainian DAO are creating the infrastructure for the Ukrainian Harmony community and we have already achieved good results. We discuss all the key issues in the Ukrainian section of the forum, so they are open to the whole community. We are already preparing several new initiatives and negotiating with projects and developers who are interested in joining the Harmony network. Harmony Ukrainian DAO is an open community, join us!

9 Likes

Декілька хвилин тому я прочитала важливе повідомлення від команди Harmony. Хочу привести цитату, яка важлива для Harmony Ukrainian DAO.

Harmony припинить нове фінансування DAO. Крім того, учасники нашої операційної команди DAO будуть переведені в інші команди / гільдії, а їх результати будуть скориговані відповідно до їх нового фокусу. Існуючі DAO можуть очікувати, що команда Harmony встановить зв’язок протягом наступних кількох тижнів, щоб обговорити шлях уперед.

Що я хочу сказати? Ми зробили багато роботи, яка буде корисна для нас в Harmony чи без Harmony. В нас є команда, яка з нуля створила українську спільноту, в нас є план розвитку, в нас є багато чого ще.

Прикро що проект Harmony може “розвиватися” лише на хайпі. Особисто я побачила що із себе насправді представляє Harmony вже давно. Я бачила як і кому роздається фінансування, бачила що сталося з цими DAO.

Як буде далі розвиватися Harmony Ukrainian DAO вирішить кожен для себе особисто, але я впевнена, що ми досягнемо консенсусу.

Особисто мене в цьому проекті зацікавив алгорітм створення DAO, ми цей алгоритм проробили, та створили Harmony Ukrainian DAO. Ми залишаємось першими Амбассадорами української спільноти Harmony, тому особисто я зроблю все що обіцяла українській спільноті. Я допрацюю програму Амбассадорів, та зроблю NFT для кожного першого Амбассадора.

Всім всього самого найкращого!

10 Likes

З самого початку я бачила на цьому форумі рекомендацію про вихід DAO на самоокупність. Я бачила багато “пустих” людей, які прийшли в Harmony заради грантів. Де зараз усі ці люди? Я знаю де, для цього потрібно лише подивитись аккаунти у твітері усіх колишніх активістів.

Harmony Ukrainian DAO було створено активною частиною української спільноти. Усі, або практично усі наші ініціативи зараз реалізовані та розвиваються. Ми вийшли на самоокупність без гранту від Harmony. Нам вдалося зберегти частину команди людей які з самого початку створювали це DAO на цьому форумі.

Зараз проект Harmony знаходиться ви самі знаєте де, але активна спільнота Harmony Ukrainian DAO по черзі публікує новини та підтримує активність на цьому форумі. Приєднуйтесь до нас, хто знає, можливо все буде гаразд з блокчейном Harmony, і міжнародна спільнота проекту знову росквіте.

5 Likes