Пропозиції щодо розвитку української гілки форуму

Вітаю українську спільноту Harmony. В розділі Ecosystem Resources - Team Ops, команда Harmony в особі @lij прописала чіткі рекомендації щодо взаємодії з Harmony Foundation:

Практично для всіх проектів використання форуму є найкращим способом взаємодії з нами.

Це означає, що є чітко прописана пропозиція та план, і наша команда може направити проект найкращій людині у команді, щоб впоратися з нею.

Надсилання особистого повідомлення в Telegram, Twitter, електронна пошта - все це неоптимальні способи взаємодії, тому що їм не вистачає повного контексту та пропозиції, і це робить 1 людину (людини, якій ви надсилаєте повідомлення) вузьким місцем.

Пропоную зробити українську гілку основним каналом комунікації з командою Harmony Foundation, тобто публікувати в ній для загального ознайомлення та обговорення всі ініціативи щодо інфраструктурних рішень, проводити голосування, публікувати результати голосувань та звіти.

У цій темі ми можемо обговорювати пропозиції, спрямовані на розвиток української гілки форуму.

Активним співучастником української спільноти зараз стати дуже легко.

Вибираєте цікаву вам тему, яка буде корисна спільноті Harmony (тема може бути будь-яка, або опис технології, або опис успішно запущеного проекту, або пропозиція по роботі децентралізованої спільноти, та все що завгодно в рамках Harmony), перекладаєте українською мовою, в українській категорії створюєте нову тему та публікуєте ваш текст.

Наша мета - наповнити українську категорію форуму корисним контентом, який цікаво читати та обговорювати українським користувачам.

Для чого це потрібно?

На порожній форум ніколи не прийдуть нові користувачі, їм не цікаво бути першими постерами на порожньому майданчику. Якщо користувач бачить, що майданчик живий, йому цікавіше приєднатися до такої спільноти. Ось моє бачення. Приєднуйтесь до української спільноти Harmony!

10 Likes

Підтримую. Форум та український розділ має стати головним каналом обговорення важливих для спільноти рішень. Це покаже прозорість нашої спільноти та відсутність будь-яких зловживать.

8 Likes

Приєднуюсь. Я з часом виберу декілька тем і опублікую іх на українській мові. Круто мати українську категорію в такому проєкті як Harmony та розвивати її з самого початку!

9 Likes

Децентралізоване керівництво ДАО в Harmony має бути прозорим з самого початку, тому я підтримую пропозицію розвитку цого форуму як основного каналу комунікації з спільнотою! Зараз українське ДАО пропонують створити шаблонним шляхом, який вже показав свою недієздатність.
Умовний чоловік зареєстрував в телеграмі групу і сказав що ця група є офіційним каналом всієї спільноти. Смішно. Централізація телеграм каналів всім відома. А що буде з телеграм групою цілої спільноти якщо володар аккаунту помре наприклад (в умовах війни це нажаль реальна проблема)?
Тому при будівництві українського ДАО треба з самого початку закладувати децентралізовані інструменти керування. Треба продумати всі ці речі. Треба не тільки скарбницею ДАО керувати з мульті-гаманця, сайт і домен сайту спільноти теж має бути стійким до цензури децентралізованим сайтом за допомогою ENS. Я доречі відкрию окрему тему для обговорювання цього моменту.

8 Likes

Згоден. Ще в телеграмі швидко інформація втрачається з поля зору, це мессенджер, тому він не здатний вирішувати більш складі питання чим прито спілкування. До цого, в телеграмі нема аналітики по кожному аккаунту користувача, а на форумі інформацію по кожному можна швидко побачити

8 Likes

Привіт, хочу створити тему з курсом монети ONE, зараз спробую для тесту вставити тут віджет від coingeco

упс, не відображається нажаль, потрібно в код сайту вставляти. Поки тему не буду створювати)

9 Likes

Команда Harmony Foundation не будет бегать по форуму в поисках того, где и что написало какое сообщество. Наиболее логичное место для коммуникации — пост заявки на грант от ДАО, имхо.

9 Likes

Згоден з тобою. Але повинно бути місце де команда Harmony може за посиланням подивитись суть обговорювання. В телеграмі таку можливість складно реалізувати. Тому я за форум :grinning:

7 Likes

Така думка. Можливо буде цікаво українській спільноті прочитати про взже реалізовані проекти на блокчейні Harmony. Питання таке.

Як краще зробити, для кожного проекту відкривати окрему тему, або відкрити одну тему і до неї вписувати кожен проект окремим постом?

Як в першому так і в другому випадку є свої плюси і мінуси.

  1. Якщо окремий тред під кожен із проєктів відкривати - вся українська категорія буде заповнена тредами проектів, активність в більшості з цих тем буде мінімальна.
  2. Якщо в одній темі публікувати всі проекти, з часом тема буде дуже великою, і знайти цікавий проект буде проблематично (як це зараз в телеграмі декто намагається реалізувати). І доповнити інформацію про розвиток вже описаних проектів буде складно.

Як ви вважаєте друзі?

Можливо є така функція - відкриття підкатегорій на цьому форумі, але я такої не знаю, може @nickv підкаже?

9 Likes

Я підтримую те що форум треба розвивати. Як тільки наступить крипто-зима, нікому телеграм канальчики будуть не цікаві, всі вони позакриваються, а накручені боти з них поудаляють :grinning: А форум і весь контент на ньому буде існувати поки існує Harmony.

Доречі невелика ремарка:

Продажі токенів NFT впали на 92% в порівнянні з піком у вересні 2021 року.

Про це повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на дані сайту NonFungible. За даними видання, найбільше продажів токенів було здійснено у вересні 2021 року - в середньому щодня завершувалося 225 000 транзакцій.

За даними NonFungible, кількість активних NFT-гаманців скоротилася на 88%: в листопаді 2021 року ними скористалися 119 тисяч колекціонерів, а в квітні 2022 року - всього 14 тисяч.

Про курс ONE я просто мовчу, сьогодні 0,079 а буде ще меньше, правда потім підросте, але нікто не знає коли :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: Буде крипто-зима

10 Likes

Привіт. Пропоную відкрити гілку в українськім розділі форуму з картинками Harmony Ukrainian DAO. Це може допомогати креаторам створювати статті про нашу регіональну DAO і не витрачати час на створення картинок. Прямо зараз я відкрию новий топік та опублікую в ньому декілька креативів. Долучайтесь будьласка!

9 Likes

Привіт друзі. У мене є невелика новина яку я маю тут написати, може бути хтось її не побачив

Можете переконатись самі, сьогодні таке сповіщення получило багато проектів. Але ми заявку не подавали на грант, мало того в нас ще немає навіть програми нашої ДАО, а якщо заявку ми не відправляли то на грант ми поки не розраховували. Але ми робили свою справу, гарно робили!

Що нам робити далі? Можна продовжувати розвивати українську спільноту на цьому форумі, можна відмовитись від цієї ініціативи - це вже індівідуальна справа. Але я прошу вас друзі, давайте продовжимо нашу справу по мірі сил та часу, ми можемо зробити гарну справу для української спільноти та познайомити її з Harmony.

9 Likes

Я згоден з твоєю думкою, дуже цікаву тему ти знайшов, я с задоволенням прочитав фідбеки, є багато цікавих моментів для нашої спільноти. Основний посил який я побачив, ДАО регіональні себе не виправдовують, команда Harmony не бачить розвитку, і це нажаль правда. Так що для нас це важливий досвід :slightly_smiling_face:

8 Likes

Ты Кристина вовремя все написала, курс уже $0,0672 и это только начало, сейчас массово деньги из крипты выводят все все все. Но форум развивать нужно однозначно, потому что вслед за падением пойдет новый рост. И сообщество сейчас легче строить, все инфлюсеры и недоэксперты из крипты сейчас как ветром сдует и займутся они тик током, кто йогу преподавать будет, кто серфинг, а многие тупо на завод, потому что больше ничего делать не умеют :sweat_smile:

9 Likes

Друзі нам потрібно мінтер nft зробити, я розмовляла сьогодні з професійними українськими дизайнерами, є попит на мінтінг nft, навіть незважаючи на спад зацікавленості до крипти у інвесторів. Люди готові просто так виставляти свої роботи, роздавати їх за піар, продумувати нові движухи. До того ж ми зможемо багато людей в нашу спільноту долучити, користних для всієї спільноти Harmony людей, які про крипту мало що знають.

6 Likes

Твоя iдея дуже гарна. Подивимось що станеться з крiпто iндустрiею в найближчi днi, та будемо думати над тим як реалiзувати те що ти запропонувала.

Звичайно пiар дуже важливий для творчiх людей, але всiх користувачiв крипти цiкавлять грошi, тому я прогнозую вiдток уваги вiд крипти на деякий час.

З позитиву, можливо, буде більше вiльних розробникiв, хоча вони швидко можуть переорiентуватися в традицiйну разробку де попит на фахiвцiв стабiльно високий.

9 Likes

Привіт я пропоную створити тему “Новини Harmony Ukrainian DAO”. В цій темі спільнота зможе создавати новини нашого ДАО, після цього дублювати всі новини в соіальних мережах та інших медіа ресурсах. Зараз я створю новий топік, нехай він починає індексуватися в інтернеті, з часом пропоную його починати розвивати.

7 Likes

Доброго дня громада! Нам треба продумати декілька механізмів монетизації майбутнього Harmony Ukrainian DAO. Можливо для цього треба створити окрему тему, щоб можна було публікувати пропозиції, а далі спільнота їх може розглядати та приймати чи відхиляти. Така думка в мене)))

7 Likes

Вiтаю друзi! Пропоную вiдкрити топiк для обговорення программи Амбассадорiв Harmony Ukrainian Dao.

8 Likes

Вітаю всіх!

Я давно казав, що багатьом учасникам української крипто-спільноти треба зробити форк в своїй голові (ну бо дехто до останнього моменту вважав, що є снг, і “ми же братья”, і какая разніца на каком язикє).

Скажу тут момент, що все-таки хто відчуває прогалини зі знанням мови - підучіть трохи, а то помилки деякі сильно ріжуть очі.

Пропоную також, якщо хто в Києві, можемо зібратись, чи навіть невеликий мітап зробити

2 Likes