Реалізовані проекти на блокчейні Harmony

Harmony Ukrainian DAO поступово розвивається. Сьогодні ми робимо маленький крок до реалізаціі нашої глобальної програми.

Подвійна мета створення українського регіонального ДАО (децентралізованої автономної організації) це:

  1. Створення інформаційної платформи для “легкого занурення” нових членів спільноти та інструментів для їх заохочення;
  2. Залучення розробників і компаній які будуть розвивати свій продукт у сітці Harmony.

В нашій пропозиціі про створення Harmony Ukrainian DAO чітко прописано:

Ми плануємо наповнювати українську гілку форуму перекладами релізів усіх проектів екосистеми Harmony, окрім цього новини з форуму дублюватимуться у наші медіаканалах та інших тематичних форумах та сайтах. Одним із перших наших медіапартнерів стане сайт cryptocoinexpert.info та медіаканали наших Керівників.

В бізнес- моделі Harmony Ukrainian DAO прописані окрім всього такі пункти:

  1. Переклади сайтів проектів в екосистемі Harmony українською та російською мовами
  2. Інвестування на ранній стадії у проекти в екосистемі Harmony та децентралізоване володіння ними через NFT
  3. Створення контенту для проектів у екосистемі Harmony

Для ознайомлення української спільноти з проектами які вже реалізовані та підключені до блокчейну Harmony ми запускаємо цю тему на форумі. Чому проектам потрібен переклад на українську мову детально прописано тут.

Пропоную писати про проекти, які будуть корисні для нашої української спільноти та для Harmony Ukrainian DAO , тобто з кофаундерами котрих вже налагоджен зв’язок (або в процесі налагодження). Пропоную писати тільки про ті проекти, які вже мають реально робочій продукт приєднаний до блокчейну Harmony, та не мають негативної репутації і ознак скаму.

Пізніше, після запуску цієї ініціативи, ми можемо почати дублювати описи проектів на сайті cryptocoinexpert.info згідно з алгоритмом (після його узгодження з авторами) запропонованим тут.

8 Likes

Привіт. Я написала різним цікавим для мене проектам, але нажаль поки зворотнього зв’язку від них так і не отримала. Після взлому Harmony покинуло декілька проектів. Тому пропоную дочекатись результатів розслідування (якщо звичайно воно проводиться командою), і потім продовжувати нашу роботу. Тому що вся сітуація навколо Harmony мені особисто дуже не подобається. Зараз поки що все розвивається від поганого к гіршому. Я подібне вже бачила в крипто-проектах.

9 Likes

Навіщо видумувати, є гарний інструмент який показує робочі проекти на Harmony - Dapps Search | DappRadar

Ось де треба шукати контакти робочіх проектів, та писати спочатку про них. Тому що на форумі цьому багато балаболів, а проектів працюючих дуже мало. Тут список - Top Harmony Dapps | DappRadar

5 Likes