Обговорення бізнес моделі Harmony Ukrainian DAO

Привіт. Я теж маю свою думку як монетізувати наше Harmony Ukrainian DAO. Почнемо з того, що я зараз за кордоном і допомогаю українцям в гуманітарній місіі (яка це місія до справи не відноситься), ми розробили дізайни футболок, друкуємо їх на футболках і розповсюджуємо серед людей які допомогають українцям та волонтерському центру де я волонтерю. Ми роздали вже більше 1000 футболок людям різного віку і достатку.

Що я помітила? Люди с задоволенням носять наші футболки, та розпитуюсь коли з’являться нові дизайни. Особисто для мене це радісно, бо я запропонувала цю ідею :grinning:

Моя пропозиція така.

Дизайнери, яких ми обов’язково долучимо до нашої української спільноти, створюють дизайни для друку на футболках- худі- всещо завгодно

Ми робимо візуалізацію

Цю візуалізацію та креатив в високій якості зберігаємо в вигляді файлу.

Далі створюємо NFT в метатег вносимо файл з орігінальним дизайном та візуалізаціями.

Наш бізнес - продаж цих NFT в екосистемі Harmony. Звісно ми могли б друкувати наші малюнки і на самих футболках, та продавати їх, але це складний бізнес, який теж треба додатково розвивати. Тому пропоную торговати NFT з дизайнами, а футболки нехай продають наші покупці.

Таким чином ми залучимо до лав Harmony Ukrainian DAO нових креативних людей, створимо продукт яких будемо просувати в екосистемі Harmony, цей продукт буде помітним для людей не знайомих з Harmony, ми створимо багато інфоповодів корисних для Harmony Ukrainian DAO.

Пропоную поміркувати над цією ідеею, та обговорити її сильні та слабкі сторони. Дякую

10 Likes