Децентралізоване володіння офіційним сайтом української спільноти Harmony

мы этим займемся, но it вузы сами живут за счет крупных it компаний, потому что компании там набирают сотрудников, талантливые студенты с 1-2 курса уже при деле

9 Likes

:grin:
Надо сделать известным и желанным :wink:

9 Likes

Можливо треба поміркувати про те щоб медіа-канали в соціальних мережах були зареєстровані таким чином, щоб вони належали українській спільноті, а не окремій людині. Така в мене пропозиція.

9 Likes

Всім привіт. Зараз на сайті cryptocoinexpert.info ми трохи попрацюємо з категорієй Harmony, доповнимо його декількома статтьями російською мовою, може бути що зробимо статті англійською, з часом попрацюємо над україномовною версією сайту.

В нашому пропозалі ми декларували що сайт cryptocoinexpert.info стане медіа-партнером Harmony Ukrainian DAO:

One of our first media partners will be cryptocoinexpert.info and the media channels of our Managers.

Ми цю обіцянку виконаємо.

Що стосується децентралізованого володіння сайтом. Ми розробляємо механізм доступу до адмін-панелі сайту, деталі я поки не буду розголошувати, але всі наші автори з ними вже знайомі.

Нажаль ми не долучили до співпраці нікого з екосистеми Harmony, але для нашої роботи це не принципово. Тому ми продовжимо працювати над проектом Harmony Ukrainian DAO навіть незважаючи на полускам Harmony, ознаки якого присутні в цьому проекті. Але оскільки ми нікого не обдурюємо, ми продовжимо працювати з цим блокчейном та писати про нього на cryptocoinexpert.info.

Це наша колегіальна ініціатива, на даний час ми не отримували від Harmony фінансування, тому ми незалежні від цього проекту.

10 Likes