Программа Амбассадорiв Harmony Ukrainian Dao

Вітаю шановну Українську громаду!

Найближчим часом ми розробимо програму Амбассадорів Harmony Ukrainian Dao.

Ми прагнемо побудувати дружню децентралізовану команду Української спільноти блокчейн проекту Harmony, створити регіональну Децентралізовану Автономну Організацію до якої кожному українцю буде корисно приєднатися. Але нам потрібна ваша допомога. Тому, для стимулювання активних людей, ми створюємо програму Амбассадорів Harmony Ukrainian Dao.

Приєднуйтесь будьласка до обговорення умов цієї програми. Разом ми можемо створити набагато більше ніж поодинці.

13 Likes

Вітаю з цією ініціативою!
Буду дивитися, як це все розвивається, можливо навіть візьму участь в майбутньому

4 Likes

Действительно очень интересная тема.
Если так подумать, амбасадор или посол очень полезный человек для своего сообщества. Он представляет свое родное сообщество там, куда им был назначен послом и при этом помогает сообществу , в котором находится, лучше узнать и взаимодействовать с его родным сообществом.
По сути нам нужны послы в колледжах и университетах Украины а также международных диаспорах.
При том что они должны быть активными продвиженцами информации про всё что Хармони и в частности то, что будет идти задачей от DAO, они должны быть оплачены за работу. А результат их работы прямо должен быть связан с приростом инвестиций или ростом доходности DAO.
Поэтому эта програма должна быть привязана к программе самофинансирования DAO.
Какие ещё мысли есть?..:thinking:

10 Likes

Як тільки наше Harmony Ukrainian DAO буде офіційно одобрено командою Harmony, я особисто буду ініціювати старт програми Ambassador Harmony Ukrainian DAO.

Навіщо ставати послом Harmony Ukrainian DAO?

Як посол ви отримаєте унікальний доступ до прямого спілкування з нашою командою та іншими послами та станете частиною української регіональної спільноти Harmony, де ви зможете надати реальний вплив та інвестувати в успіх та зростання DAO та всього проекту Harmony, а також отримувати ресурси, останні новини, та оновлення проекту.

Окрім інших переваг, ви зможете отримати доступ до останньої інформації/новостей, бета-тестування нових продуктів, отримати ексклюзивний доступ до наших медіа-ресурсів, корпоративних подарунків, заохочення у вигляді токенів, ексклюзивних NFT, участі у конкурсах та призах.

9 Likes

Не всі активні учасники спільноти Harmony Ukrainian DAO мають час та бажання бути керуючими, тому нам необхідно розробити механізми їх матеріальної зацікавленності в программі Амбассадорів. Зараз, наприклад, гарні копірайтери на крипто теми пишуть за 30-75$ в годину, тому пропозиціі від Harmony по оплаті праці не великі, а ринкові. В інших проектах оплата буває ще більше, і людей не вистачає.

Тому нам в Harmony Ukrainian DAO треба це розуміти. Людей які в темі не вистачає на всі проєкти, всі зараз мають багато роботи.

8 Likes

Згідно пропозиціі Культурні ініціативи Harmony Ukrainian DAO Амбассадори можуть бути діячами культури, мистецтва, та іншими лідерами думок які мають свою аудіторію. Найближчім часом ми розробимо механізми стимулювання роботи Амбассадорів.

8 Likes

Всім привіт. У мене є пропозиція створити перший склад Амбасадорів Harmony Ukrainian DAO та відзначити всіх активістів причетних до створення нашої спільноти цим почесним званням.

В момент подачі нашого пропозалу на розгляд міжнародного співтовариства Harmony наша Децентралізована Автономна Організація вважається створеною.

У нашій організації вже існує команда, створена початкова інфраструктура на офіційному форумі Harmony, ми вже заклали основи децентралізованого управління Harmony Ukrainian DAO, створили та обговорили початкову стратегію самоокупності нашої організації.

Кожна наша дія знаходиться у відкритому доступі, ми є відкритою та дружелюбною спільнотою.

Важко заперечувати той факт, що наша команда створила українську категорію на форумі talk.harmony.one, чим зробила значний внесок у розвиток проекту Harmony.

Я впевнена, що ми продовжимо, разом, розвивати українську спільноту і всю міжнародну екосистему Harmony.

Harmony Ukrainian DAO складається з людей, які повірили в ідею створення української спільноти та з самого першого дня існування українського розділу на цьому форумі, на волонтерських засадах, створювали контент та робочі механізми нашої організації.

Всі наші дії добре видно у статистиці форуму, тому я виступаю з ініціативою – відзначити всіх активістів почесним званням Ambassador Harmony Ukrainian DAO.Я взяла на себе сміливість винести на обговорення української спільноти імена першого складу Ambassador Harmony Ukrainian DAO:

@nickv
@m1m2
@Spacemo
@FRATE
@BitMet
@shestov
@Monobird
@vikavi
@PetrSet
@Kristina
KiberDon
Lauram
baraeva

(пробачте мене KiberDon, Lauram але правила форуму мені дозволяють згадати лише 10 користувачів у повідомленні)

Всі ми розуміємо, що зараз це звання формально нічого не варте, але особисто для мене воно може бути дуже дорогим.

Якщо ми приймемо це рішення, я за допомогою професійних українських дизайнерів створюю NFT для кожного Амбассадора з першого складу.

Прошу вас шановні колеги проголосувати під цією пропозицією будь-якою реакцією (серце, клас, тощо). Якщо мій пост отримає 10 позитивних реакцій, рішення про створення першого складу Ambassador Harmony Ukrainian DAO можна вважати прийнятим.

Яка вам моя ініціатива?

4 Likes

Дякую коллеги за підтримку.

Завдяки вашим реакціям перший склад Ambassador Harmony Ukrainian DAO вважається прийнятим!

Вітаю вас з цим важливим для української спільноти кроком. Сьогодні ми вкотре доказали міжнародній спільноті Harmony що наші наміри серьйозні, що ми налаштовані на розвиток та на успіх!

Кожен з нас тепер може вписати в свій профіль на форумі First Ambassador Harmony Ukrainian DAO. Ми налаштовані на розвиток, тому в перспективі це звання буде дуже почетним, я знаю про що говорю.

Найближчим часом в нашій спільноті з’являться нові Амбассадори, тому перший - це завжди перший!

Як я і обіцяла за допомогою професійних дизайнерів буде створений обмежений тираж NFT для кожного First Ambassador Harmony Ukrainian DAO. Я ще ніколи не випускала NFT на блокчейні Harmony, тому прошу поради як це зробити у більш досвідчених членів нашої спільноти.

9 Likes

Привіт коллеги. Поки я вирішую питання з креативом, з’явилась гарна новина. @GeorgeofEmmaInterest - один з Губернаторів DevDAO, запропонував нам можливість вирішити питання з token/NFT mint з допомогою Harmony DevDAO. Звичайно це дуже круто!

9 Likes

Якщо у тебе є час та бажання, бери цей напрямок - програму Амбассадорів на себе та розвивай його, в тебе є досвід та натхнення. Я вважаю що всі тільки за))

8 Likes

Привіт я працюю з @MetatroneDAO і любого виду мінт чи лаунчпад можемо запустити. Та і намалювати у нас є кому) Тому це все не є проблема)

8 Likes

Привіт. А є якийсь гайд як робити NFT на Harmony? Мені теж цікаво, але я ще не мінтила NFT

8 Likes

Вот тут простенький, пошаговый эксплейнер ( где-то был у меня и на русском-найду и поделюсь )

9 Likes

всем привет!
какие-то амбассадорские активности намечаются?

2 Likes

Привiт. На блокчейнi Harmony зараз активнiсть не проводимо. Можемо зустрiтися, я зараз в Киевi

6 Likes

не в Киеве уже давно, после 24/02((

1 Like

Привіт всім
Вітаю з ініціативою
якщо будете збиратись в Києві, чи ще десь по Україні, я б також підійшов

+1 готовий відвідати зустріч у столиці

1 Like

Я нажаль зараз за кордоном, але ідея провести зустріч в Київі дуже гарна

1 Like

Юля привiт. Про nft для перших амбассадорiв не забувай))

3 Likes