Пропозиція щодо створення программи Harmony Ukrainian DAO

А тим часом, любі друзі, в усіх топіках DAO таке посилання, над яким нам треба гарно поміркувати:

Планка для отримання гранту dao bootstrap тепер вище, ніж це було історично. Для того, щоб отримати грант bootstrap в майбутньому, DAOs потрібно буде довести високий рівень прозорої звітності, активну участь спільноти та бізнес-план, який відображає прихильність самофінансуванню. Подальші рекомендації доопрацьовуються і повинні бути оприлюднені на наступному тижні.

Ну що ж, чекаємо наступного тижня хлопчики та дівчата :wink:

А поки не забувайте будьласка наповнювати нашу гілку форуму корисними для українців матеріалами, та про бізнес план міркуємо разом.

9 Likes

прозорість в нас є, активність маленької спільноти є, бізнес план буде

9 Likes

Згоден з твоею думкою i дякую тобi за детальну пропозицiю одного з варiантiв монетизацii. Твоя пропозицiя менi подобаеться, тому пропоную внести ii до бiзнес плану Harmony Ukrainian Dao.

9 Likes

Привіт. Можливо скоро команда Harmony нарешті складе нові рекомендації по фінансуванню нових DAO на початковому етапі.

Після ознайомлення з цим документом ми зможемо продовжити створення програми Harmony Ukrainian DAO. Без цих рекомендацій нам складно рухатись вперед, тому що на цей час ми вже виконали усі попередні рекомендаціі, навіть більше.

Ця робота користна для нас, тому що наша команда вже знає про DAO набагато більше ніж два місяці тому :grinning:

9 Likes

Фінансування ДАО призупинено мінімум на Q3-Q4 2022.

2 Likes

Наша програма вже готова, тому не важливо фінансують зараз чи не фінансують. Якщо Harmony остаточно не скамонеться найближчім часом, ми туж саму пропозицію подамо пізніше, після відновлення фінансування. Питання в тому у кого з нашої команди до того часа залишиться бажання та час працювати з цим блокчейн проектом. Але ми вже всі Перші Амбассадори Harmony Ukrainian DAO, тому хтось точно залишится в команді. Особисто у мене бажання підтримувати полускамерів типа Harmony бажання поки що не багато. Але з часом побачимо. Хотілось би почути ще нашого супер гуру @nickv який так ні разу не з’явився на нашому горизонті, але активно підтримував скамерів з іншого укр DAO.

7 Likes

Привіт. Я сьогодні написала @frwrdslosh стосовно нашої теми, яка була зачинена в зв’язку з припиненням фінансування. За його словами цю тему можна знову відкрити, але фінансування призупинено, тому запрос фінансування ми не зможемо публікувати.

На мою думку цю тему треба відкрити, тому що ми провели багато роботи, і багато чого треба ще зробити. Але працювати безкоштовно - це безглуздя. Тому я хочу порадитись з вами коллеги. Що будемо робити? Відкривати тему чи ні? Чекаю ваші думки.

7 Likes

Пропоную проголосувати. Питання спірне. Враховуються голоса тільки Перших Амбассадорів Harmony Ukrainian DAO, які причетні до створення цієї теми

  • Відкрити тему Harmony Ukrainian DAO яка була зачинена
  • Не треба відкривати, нехай йде вслід за кораблем

0 voters

7 Likes

Самое впечатляющее было наблюдать как наполнялась Украинская ветка контентом благодаря всем вам . Я думаю такие талантливые и творческие люди должны продолжить взаимодействовать - в результате вашей работы тут стало интереснее чем где бы то ни было на форуме Harmony. Это невероятно и это факт.
Я искренне рад что был немного причастен и верю что если совместить все таланты вместе, то в принципе ДАО есть и можно продавать сервис( программа самофинансирования очень реальна и реализуема).
Вопрос денег действительно важен, но давайте вспомним что мы говорили об использовании NFT для привлечения средств.
Мы говорили об NFT с Украинской культурой и это действительно очень хорошая идея.
При этом, нам нужно начать реализовывать хотя-бы одно из направлений описанных в программе мер по самофинансированию.
Не хочу делать лонгрид, но хочу отметить что останавливаться нельзя - тут начало появляться что-то очень живое и продуктивное.

И если уж дочитали до конца, значит для вас являются важными и Украинское сообщество и ДАО которое тут зародилось.
Поэтому имеет смысл договориться о созвоне и обсудить как можем быть полезны нашим согражданам.

8 Likes

Для мене важливо то що ми робимо та вже зробили. Я зараз знаходжусь не в Україні, але практично кожен день спілкуюсь з українцями. Я не впевнена що зараз мені комфортно в тих умовах в яких я мешкаю. Європа це зовсім інший мир ніж Україна, тут зовсім інший ритм життя, мені до цього ще треба звикнути. Тому я продовжу уділяти час Harmony Ukrainian DAO, але в супер актівістки мене не записуйте. В мене зараз багато інших найбільш для мене пріорітетних справ.

7 Likes

згодна на 100%, не зважаючи на те що зараз nft спірна інвестиція, як і уся інша крипта, українську колекцію треба робити. Топік в анг локалі треба відкрити

7 Likes

Декілька питаннь. Хто це буде купувати? Екосистема Harmony пуста, тут немає користувачів. Логічно привести в цей проект нових користувачів. Але виникає питання. Навіщо нам все це треба робити? Harmony до нас та нашої роботи (і не тільки до нашої) ставиться з зневагою. Блокчейн-сітка Harmony працює нестабільно. Монета ONE найближчим часом буде тільки обезцінюватися. Ще доводи потрібні? Це хайп-проект від Binance. Більшість DAO виявилось скамом. Прочитай форум, вони самі собі гроші роздають, губернатори скачуть з одного DAO в інше. Чим більше читаю, тим більше дивуюсь. А як дружнє комьюніті з нами поводило себе в ONERUDAO? В тебе є бажання зараз рекламувати те за що тобі може бути соромно потім? Навіть Нік звалив, хоча його робота підтримувати регіональні DAO, він за це гроші получає :sweat_smile: А ти пропонуєш як волонтери це робити? Моя думка така, ми спробуємо ще налагодити діалог з командою Harmony, а потім можна переходити до нормальних справ.

Просто сьогодні настрій такий :grinning: :grinning: :grinning:

7 Likes

И ответ:

:wink::slightly_smiling_face:

На это ответ еще проще: чтобы финансировать ДАО.

По сути, любой проект это волонтерство пока он не начинает генерить деньги.
Я увидел тут массу талантливых людей, труд которых может генерить эти деньги, если они объединятся.

Если у нас будет понятный план как доходы будут сгенерированы и ориентировочно в каких объемах, NFT нашего ДАО будут покупать ( нфт как доля в доходах ДАО или как членский билет с правом на различные блага ), как частные лица, так и компании.

Никто ведь не обязывает рекламировать проекты , можно писать о валидаторах и привлекать для них новых инвесторов в обмен на долю в комиссии .
Также можем создать банк блокчейн специалистов ( как девелоперов, так и юристов, бухгалтеров и т.п) и помогать компаниям разрабатвать и внедрять их стратегию диджитализации - возможно что этот вопрос сейчас у многих даже еще острее стоит чем до войны.
Уверен вариантов того где экспертиза может быть полезна, их много.
Также уверен что нам нужно сформулировать что мы делаем чтобы эта экспертиза приносила выгоду держателям нашего NFT.

Например:
ДАО решает проводить еженедельный кинопоказ для наших беженцев, при этом те, кто имеет NFT ДАО получает доступ на показ бесплатно.

Или ДАО решает организовать митап диаспоры в Испании в каком-то кафе. Для держателя NFT стаканчик вина бесплатно.

Сделать таким образом выгодной покупку NFT нашего ДАО.

А сконцентрироваться нужно вокруг сообщества наших беженцев- их много и по всей Европе. Собрах их вокруг себя, вместе, ДАО сможет стать еще и мощным потребительским союзом.

Такое конечно под силу только очень талантливым людям, но именно таких я увидел в Украинской ветке форума.

Нужно просто решиться.:man_shrugging:

8 Likes

Юля не истери :wink: Топик пусть открывают, поработаем

6 Likes

Дякую колеги. За вихідні я трохи відновилася, будемо працювати далі. Я бачу, що більшість з активістів Harmony Ukrainian DAO за відкриття закритої командою Harmony гілки, тому буду просити модератора @frwrdslosh її відкрити.

8 Likes

Заблокована тема досі не відкрита. Ти писала листа модератору?

Всім привіт. Нашу тему знову відкрили :heart_eyes:

@baraeva ти красуня!

6 Likes

Дякую Кристя. Ми всі гарно попрацювали в цьому проекті. Ми створили Harmony Ukrainian DAO і я рада що ми стали першими Амбассадорами цієї спільноти. NFT я звичайно зроблю, але як тільки гранти перестали давати, всі проекти потікали з цього надзвичайно перспективного блокчейну. Особисто мені подобаються тролі які весь форум заполонили, вони теж пропали. Члени команди теж “в дуплі”. А тут ще й ломанули міст, та 100 лямів вкрали. Дуже зручний для команди час, можна не виплачувати партнерам гроші за роботу. Дуже схоже на запланований скам. Я на даний час в суттєвих збутках від Harmony, побоююсь, що цей проект скамонеться. Але це мої страхи. На даний час я рада що ми активно не рекламували цей проект серед своїх знайомих, зараз мені було б соромно. Гарно що ми не просили в них гроші. Багато ще гарного, але про це потім поговоримо :wink:

7 Likes