Пропозиції щодо розвитку української гілки форуму

Хлопці привіт. Це не моя справа, я більш по медіа працюю, але нам треба починати міркувати про токеноміку Harmony Ukrainian DAO. Тому пропоную відкрити тему для обговорення механизмів створення власного токена.

Приклад з існуючего ДАО на блокчейні Harmony:

Привіт Спільнота Harmony, як ми вказували раніше, у нас вже є соціальний токен Tucsac DAO в Інтернеті, наш TuCoinSocial, цей токен матиме кілька застосувань, спочатку я хотів би почати з того, що перший раз, коли ми будемо поширювати соціальний токен, буде в тому випадку, якщо ми організуємо блокчейн в Мадриді, всі користувачі, які відвідують захід і мають гаманець Harmony, отримають токен, у нас також буде персонал, який допоможе будь-кому створити свій гаманець і зможе отримати токен. У цьому ж випадку токен можна обміняти на ексклюзивний мерчандайзинг, який можна отримати тільки за допомогою токена. Вони також матимуть ще одну серію переваг у рамках заходу, які ще не деталізовані.
Наступною метою токена є поширення його серед спільноти платформи Tucsac. Для тих, хто використовує платформу, вони будуть знати, що в даний час накопичують ряд балів для взаємодії, тому що як тільки подія закінчиться, ці бали можна обміняти на соціальний токен.
Ми додамо ексклюзивний доступ до гри nft, яку ми розробляємо за допомогою соціальної оплати токенів. Жетон для голосів DAO заповнений. Ми дамо ряд комунальних послуг і пільг власникам, які матимуть соціальний токен, таким чином, що будемо генерувати більше транзакцій в мережі. В даний час на гаманець підписанта виділено лише 10TCS, щоб перевірити, чи все працює належним чином.

Тобто вже існують рішення які ми можемо перейняти в інших ДАО.

7 Likes