Пропозиція щодо створення программи Harmony Ukrainian DAO

Можно найти и плюсы в отсутствии финансирования. Это даёт время на более детальное обсуждение структуры и механизмов работы ДАО. Возможно подтолкнёт к каким-то идеям по самоокупаемости да и мало ли ещё каким мыслям. Несомненный плюс - люди разделяющие определённые ценности и идеи остаются на связи.

10 Likes

Пiдкажи будьласка, по твоiй пропозицii, що ти маеш на увазi? Ми зараз створюемо нову тему в роздiлi DAOs без запросу коштiв, а через деякий час, в той же темi додатково публiкуемо запрос на фiнансування?

В той же темi ми публiкуемо нашi досягнення крок за кроком?

8 Likes

Так, це маю на увазі.

6 Likes

Це розумна пропозиція, ти звичайно маєш рацію. Зараз нам треба створити інфраструктуру та механізми майбутнього самофінансування. Тому я пропоную громаді не публікувати зараз цей абзац:

Пропозиція

Токени ONE на суму $50,000 USD

$10тис. на переклад open.harmony.one;
$10тис. на проведення 2х зустрічей по 50 осіб кожна або 5 мітапів по 20 осіб кожен;
$10тис. на партнерство з регіональним хакатоном на 100 розробників;
$10тис. за пошук 5 схвалених грантоотримувачів;
$10тис. на розвиток спільноти до 1000 активних учасників у Twitter або Facebook.

Натомість пропоную написати наступну фразу:

Пропозиція

Як тільки відновиться процесс фінансування та затвердження DAO Bootstrap, ми створимо додаткову пропозицію запросу фінансування від Harmony Foundation, та створимо гаманець з мульти-підписом.

Також ми просимо міжнародну спільноту проекту та команду Harmony розглянути нашу пропозицію і указати нам на наші слабкі сторони для їх виправлення.

Якось так :thinking:

9 Likes

Привіт коллеги, на основі ваших комментарів я вніс деякі коррегування в пропозал:

Ми запланували перші кроки Harmony Ukrainian DAO:

1. Долучити нових крипто та ДАО-native учасників до чату на форумі або в телеграм, які потенційно зможуть стати кандидатами на перші вибори керівників;
  2. Подати запит фінансування на розгляд Harmony Foundation (після відновлення процесу фінансування та затвердження DAO Bootstrap) ;
  3. Вибрати 9 керівників зі списку кандидатів у Harmony Ukranian DAO;
  4. Створити гаманець з мультипідписом 6 з 9 (після відновлення процесу фінансування та затвердження DAO Bootstrap);
  5. Розвивати україномовний розділ на форумі talk.harmony.one, наповнення його новинами та освітнім контентом;
  6. Створити медіаканали Harmony Ukrainian DAO та розробити контент стратегію;
  7. Наповнення медіаканалів тематичним контентом;
  8. Розробити механізм заохочення до створення контенту українською мовою;
  9. Запустити програму Амбасадорів Harmony Ukrainian DAO;
  10. Розробити механізм наповнення скарбниці DAO.

Далі в пункті “Пропозиція” замість запиту фінансування :

Як тільки відновиться процесс фінансування та затвердження DAO Bootstrap, ми створимо додаткову пропозицію запросу фінансування від Harmony Foundation, та створимо гаманець з мульти-підписом.

Також ми просимо міжнародну спільноту проекту та команду Harmony розглянути нашу пропозицію і указати нам на наші слабкі сторони для їх виправлення.

Починаю перекладати наш документ на англійську мову для публікації його у категорії DAOs

11 Likes

Всім привіт. Сьогодні в темі нашої пропозиції всі прочиталі листа від члена команди Harmony frwrdslosh. Він задав питання, яке турбує багатьох в українській спільноті Harmony:

Привіт, @m1m2 та інші :blue_heart:

Дякуємо за подання. Приємно бачити деякі знайомі імена, додані до цього. Кілька тижнів тому було подано пропозицію DAO України. Ви можете знайти це тут 2.

Чи має ця пропозиція якесь відношення? Кілька місяців тому був схожий досвід з Туреччиною DAO. Де 2 пропозиції були в прямому ефірі приблизно одночасно. Їх заохочували працювати разом, але я не вірю, що до цього дійшло.

Ми намагаємось побудувати відкриту українську спільноту, тому це питання я виніс на відкрите обговорення в группі телеграм та публікую відповідь на форумі в українськійгілці та переклад в треді нашого пропозалу:

Вітаю. Дякуємо за твоє повідомлення та за правильне питання, яке хвилює всіх нас у Harmony Ukrainian DAO.

З погляду зовнішнього спостерігача ці 2 ДАТ виглядають практично однаково, але існує 2 принципові відмінності:

1. Створення відкритої спільноти в українському розділі форуму для розвитку екосистеми Harmony, залучення в блокчейн мережу проекту українських користувачів та розробників – Harmony Ukrainian Dao замість кроссчейн дао – Ukrainian Dao.

2. Відкрита інфраструктура на форумі talk.harmony.one та прозорий механізм виборів керівників у Harmony Ukrainian Dao замість закритих від спільноти домовленостей та самопризначення незмінних 6 губернаторів у Ukrainian Dao.

Багато людей в українській спільноті були незгодні з ідеєю створення кроссчейн DAO - Ukrainian Dao, хоча спочатку ми всі брали участь в обговореннях створення українського регіонального DAO.

Ми обрали інший шлях розвитку. З самого початку ми дотримувалися рекомендацій команди Harmony. Ми провели відкриті обговорення програми Harmony Ukrainian Dao, ми розвиваємо українську групу на форумі, ми прагнемо стати стійкою та самодостатньою спільнотою.

Мені сумно коли я думаю про те, що українська спільнота Harmony опублікувала 2 незалежні пропозиції на розгляд міжнародної спільноти.

Harmony Ukrainian Dao відкрито для всіх українців, наша Децентралізована Автономна Організація в екосистемі Harmony створюється для співпраці та об’єднання людей.

Прошу вас, шановна громада, прокоментувати нашу відповідь, можливо ваші думки нам допоможуть в подальшому листуванні з командою Harmony.

11 Likes

Очень дипломатично и в принципе указывает на причины появления двух дао👍

9 Likes

Моя позиція всім відома. Я за відкритість та прозорість. Ми зробили багато для об’єднання української спільноти, не входили в конфронтаціі, робили кроки на зустріч. Тепер слово за @nickv та за командою Harmony.

9 Likes

Але в нашому випадку існує проблема. З самого початку ми в Harmony Ukrainian Dao будуємо откриту інфраструктуру та обговорюємо механізми створення великої української спільноти. Наші дії помітні всій спільноті Harmony, вони кожен день оновлюються. Натомість інше DAO на цей час не зробило зовсім нічого для екосистеми Harmony.

8 Likes

Harmony Ukrainian DAO це інфраструктурний проект. Я бачу в ньому великий потенціал. Але без належного фінансування цей проект буде розвиватися повільно, як люба інша волонтерська огранізація. Людям потрібні економічні стимули, тоді розквітають їх кращі можливості та таланти. Тому нам варто міркувати про запит фінансування, та про складання нашої дорожної карти.

8 Likes

Вот тут поделился мыслями - думаю да, мы должны начать делать план действий. Финансирование от Harmony нужно для создания инструментов дальнейшего самофинансирования ДАО, так как совместное владение ресурсами не проблема в Украине и мультисиг еще нам в помощь.

8 Likes

Я приєднуюсь до коментарів. Текст написаний гарно, тепер потрібен зворотній зв’язок від команди. Моя думка, що нам не варто нав’язуватися до співпраці з іншим dao. В тому проекті існують свої ініціатори створення, як я зрозуміла, в них є своя команда та своє бачення.

Навіщо робити зусилля до співпраці з тими, хто нас відхиляє?

Для нас в пріоритеті розвиток Harmony а не мультичейн (це вже другий або третій можливі кроки розвитку). Ми з самого початку були відкриті для кожного українця, ми відкрито пропонували всім приєднатися до створення Harmony Ukrainian DAO - спільноти для розвитку проекту Harmony.

9 Likes

А тим часом, любі друзі, в усіх топіках DAO таке посилання, над яким нам треба гарно поміркувати:

Планка для отримання гранту dao bootstrap тепер вище, ніж це було історично. Для того, щоб отримати грант bootstrap в майбутньому, DAOs потрібно буде довести високий рівень прозорої звітності, активну участь спільноти та бізнес-план, який відображає прихильність самофінансуванню. Подальші рекомендації доопрацьовуються і повинні бути оприлюднені на наступному тижні.

Ну що ж, чекаємо наступного тижня хлопчики та дівчата :wink:

А поки не забувайте будьласка наповнювати нашу гілку форуму корисними для українців матеріалами, та про бізнес план міркуємо разом.

9 Likes

прозорість в нас є, активність маленької спільноти є, бізнес план буде

9 Likes

Згоден з твоею думкою i дякую тобi за детальну пропозицiю одного з варiантiв монетизацii. Твоя пропозицiя менi подобаеться, тому пропоную внести ii до бiзнес плану Harmony Ukrainian Dao.

9 Likes

Привіт. Можливо скоро команда Harmony нарешті складе нові рекомендації по фінансуванню нових DAO на початковому етапі.

Після ознайомлення з цим документом ми зможемо продовжити створення програми Harmony Ukrainian DAO. Без цих рекомендацій нам складно рухатись вперед, тому що на цей час ми вже виконали усі попередні рекомендаціі, навіть більше.

Ця робота користна для нас, тому що наша команда вже знає про DAO набагато більше ніж два місяці тому :grinning:

9 Likes

Фінансування ДАО призупинено мінімум на Q3-Q4 2022.

2 Likes

Наша програма вже готова, тому не важливо фінансують зараз чи не фінансують. Якщо Harmony остаточно не скамонеться найближчім часом, ми туж саму пропозицію подамо пізніше, після відновлення фінансування. Питання в тому у кого з нашої команди до того часа залишиться бажання та час працювати з цим блокчейн проектом. Але ми вже всі Перші Амбассадори Harmony Ukrainian DAO, тому хтось точно залишится в команді. Особисто у мене бажання підтримувати полускамерів типа Harmony бажання поки що не багато. Але з часом побачимо. Хотілось би почути ще нашого супер гуру @nickv який так ні разу не з’явився на нашому горизонті, але активно підтримував скамерів з іншого укр DAO.

7 Likes

Привіт. Я сьогодні написала @frwrdslosh стосовно нашої теми, яка була зачинена в зв’язку з припиненням фінансування. За його словами цю тему можна знову відкрити, але фінансування призупинено, тому запрос фінансування ми не зможемо публікувати.

На мою думку цю тему треба відкрити, тому що ми провели багато роботи, і багато чого треба ще зробити. Але працювати безкоштовно - це безглуздя. Тому я хочу порадитись з вами коллеги. Що будемо робити? Відкривати тему чи ні? Чекаю ваші думки.

7 Likes

Пропоную проголосувати. Питання спірне. Враховуються голоса тільки Перших Амбассадорів Harmony Ukrainian DAO, які причетні до створення цієї теми

• Відкрити тему Harmony Ukrainian DAO яка була зачинена
  • Не треба відкривати, нехай йде вслід за кораблем

0 voters

7 Likes